2018-2019 Yılı Başarılarımız

Badminton Müsabakaları İlçe Dereceleri

2018-2019 Yılı Başarılarımız

Bakırköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Badminton müsabakalarında; Küçük Erkekler Badminton takımımız...

devamını oku

Millî Mücadelenin 100. Yılı Kompozisyon Yarışması Üçüncülüğü

2018-2019 Yılı Başarılarımız

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışıyla başlayan millî mücadelenin 100. yıl dönümü vesilesiyle Bakırköy İlçesi...

devamını oku

Öğrencimiz 5.Ulusal Slogan Logo ve Afiş Yarışması’nda Türkiye İkincisi Oldu

2018-2019 Yılı Başarılarımız

10-A sınıfı öğrencimiz Bengü Nur Gün, Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliğinin Türkiye...

devamını oku

Yüzme Müsabakaları İlçe Şampiyonluklarımız

2018-2019 Yılı Başarılarımız

2-3 Mayıs tarihlerinde Bakırköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen yüzme müsabakalarında 4-B...

devamını oku

Öğrencimiz Tenis Müsabakalarında İlçe İkincisi Oldu

2018-2019 Yılı Başarılarımız

6-B sınıfı öğrencilerimizden Yunus Emre Erten 2-3 Mayıs tarihlerinde Bakırköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe...

devamını oku

Minik Erkekler Futbol Takımımız İlçe Üçüncüsü Oldu

2018-2019 Yılı Başarılarımız

Minik Erkekler Futbol Takımımız Bakırköy İlçe Futbol Turnuvası’nda, İlçe 3.’sü oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının...

devamını oku

50.TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması

2018-2019 Yılı Başarılarımız

50.TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Teknoloji Tasarım alanında iki bilimsel projemiz İstanbul Avrupa Bölge...

devamını oku

Turkcell Kulüpler Arası Yüzme Şampiyonası Türkiye Üçüncülüğü

2018-2019 Yılı Başarılarımız

7-C sınıfı öğrencilerimizden Naz Koyu Trabzon’da düzenlenen Türkiye Turkcell Kulüpler Arası Yüzme Şampiyonası’nda 50 metre...

devamını oku

Öğrencimiz Tenis Turnuvası Şampiyonu

2018-2019 Yılı Başarılarımız

6-B sınıfı öğrencilerimizden Yunus Emre Erten İstanbul’da düzenlenen Yeşiltop Tekler Tenis Turnuvası’nda kendi yaş gurubunda...

devamını oku

Öğrencilerimiz Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonası’ndan 3 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile döndü.

2018-2019 Yılı Başarılarımız

Edirne ilinde 14-16 Aralık 2018 tarihlerinde yapılan “Paletli Yüzme Açık Yaş Bireysel Kış Türkiye Şampiyonası”nda...

devamını oku